Przejdź do komentarzy

Zarządzaj

Stwórz listę swoich aplikacji w naszym systemie. Dzięki integracji z Twoimi aplikacjami, będziesz mógł za pośrednictwem naszej strony zarządzać wszystkimi swoimi produktami w jednym miejscu.

Czytaj więcej

Informuj

Bądź zawsze w kontakcie ze swoimi klientami. Przesyłaj im powiadomienia o promocjach i zachęcaj do działania. Twórz ankiety, aby poznać opinie użytkowników.

Czytaj więcej

Analizuj

Każda Twoja akcja skierowana do użytkowników skutkować będzię interakcją z ich strony. Pomożemy Ci zebrać informacje o ich działaniach, opiniach i urządzeniach, na których działa Twoja aplikacja.

Czytaj więcej

Zarządaj aplikacją mobilną w łatwy i prosty sposób

APP to innowacyjny i kompleksowy system, który pozwala na szybkie i proste zarządzanie aplikacjami mobilnymi. Jak to możliwe? Dzięki rejestracji i utworzeniu konta na stronie APP wyszukuje Twoje aplikacje zamieszczone w Apple Store oraz Android Marketplace. Po wygenerowaniu oraz skopiowaniu specjalnego kody następuje integracja aplikacji z APP. Od tej pory można zarządzać oraz obsługiwać aplikacje mobilne w jednym miejscu logując się na stronie AppMobile24.

Dodawaj nowe zdjęcia, filmy, wydarzenia i promocje

Użytkownik może za pośrednictwem systemu APP dokonywać zmian w aplikacjach oraz rozwijać zawarte w nich treści. APP jest przede wszystkim systemem komunikacji z klientem. Pozwala na dodawanie nowych wiadomości, zdjęć lub filmików oraz tworzeniu eventów i informacji o promocjach. Wszystko w jasny i przejrzysty sposób. APP to również skuteczne narzędzie pozwalające na interakcje z użytkownikami i poznawanie ich opinii.

Dowiedz się więcej o swoich użytkownikach

Dzięki tworzeniu ankiet mobilnych można nie tylko uzyskać odpowiedzi dotyczące rozwoju aplikacji zgodnie z ich oczekiwaniami czy oceny zmian w niej wprowadzonych, ale również sprawdzić statystyki dotyczące samych użytkowników. APP pozawala wygenerować dane o ich lokalizacji, urządzeniach z których korzystają oraz zachowaniu.

Łatwy mobilny dostęp w każdym czasie i miejscu

Dzięki stworzeniu systemu API dla urządzeń przenośnych można korzystać z niego w dowolnym miejscu i czasie. System APP to niezwykle przydatne narzędzie, które jest proste i skuteczne zarazem. Docenią je wszyscy twórcy aplikacji mobilnych i osoby, które na co dzień zajmują się zarządzeniem nimi.

Wypróbuj APP już dzisiaj!

Zarządzaj wszystkimi aplikacjami w jednym miejscu. Informuj klientów o promocjach, pytaj o ich opinię i analizuj - wszystko w jednym miejscu.


Komunikacja i Promocja

Dzięki naszej aplikacji możesz w łatwy sposób komunikować się z użytkownikami. Twórz wiadomości, dodawaj do nich zdjęcia lub filmiki i wysyłaj do użytkowników.

Dobre relacje

Zachęcaj użytkowników do działania poprzez tworzenie nowych eventów i przyznawanie nagród za konkretne aktywności.

Analiza i statystyka

Ciągłe doskonalenie to obecnie podstawa utrzymania produktu na rynku. Analizuj statystyki, aby rozwijać aplikację zgodnie z oczekiwaniami klientów.

  • Zlokalizowanie wszystkich niezbędnych narzędzi w jednym miejscu oraz intuicyjny interfejs sprawiają, że zarządzami aplikacjami jest niezwykle proste i szybkie.

    Marcin Patas, manager IT, Expert Box
  • Łatwa i szybka integracja z aplikacją mobilną. Możliwość lokalizowania użytkowników i zbierania wiedzy na temat sprzętu, którego używają. Polecam!

    Paweł Borodo, programista, createIT
Premium 1

159.99 zł

miesięcznie

pełna obsługa
1 aplikacji mobilnej

Wykup
Premium 2

259.99 zł

miesięcznie

pełna obsługa
3 aplikacji mobilnych

Wykup

Jesteś developerem?

Jesteś developerem aplikacji mobilnych? Szukasz kompleksowego narzędzia ułatwiającego jednocześnie komunikację z użytkownikiem oraz rozwój aplikacji? APP jest stworzony dla Ciebie. To system zaprojektowany przez programistów dla programistów. Prosty i skuteczny!

Spróbuj już dziś. Zarejstruj się, dodawaj aplikacje i zarządzaj nimi. Wysyłaj wiadomości do użytkowników, informuj o promocjach, twórz ankiety i eventy. A potem analizuj zebrane dane.

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO

Znak akceptacji PayPal